Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Łajski Klub Sportowy" - strona nieoficjalna

Druga kolejka ligowa za nami.

• autor: lkslajski, 2014-09-11 12:27

W drugim meczu tego sezonu odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 5:2.

W wyjazdowym meczu z Advitem Wiązowna 4 bramki zdobył Janek Gliński - gratulujemy.

Gratulacje również dla kapitana Leszka Juśkiewicza, który krzyczał mniej i popisał się 3 asystami i "wywalczył" rzut karny.

Zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkania oraz oceniania zawodników.

autor: ~leo 2014-09-11 12:56:31

avatar Wynik korzystny ale nie odzwierciedla trudu, wysiłku i walki każdego zawodnika. Brak zmienników znacznie nas wyczerpał i w trakcie zmęczenie dawało się wszystkim we znaki. Obawiam się, że może to się odbić na piątkowym meczu z Jabłonną, bo niestety regeneracja oldboja trochę trwa ;) Jeszcze raz dzięki za walkę !!!

autor: ~Sebastian Chudziak 2014-09-11 17:14:23

avatar Leo nie krzyczał tylko dowódczym głosem zagrzewał pozostałych zawodników do większego zaangażowania w grze. Mecz czuję w łydkach, poza tym pozytywne nastawienie do piątkowego spotkania meczowego i pomeczowego mam nadzieję...

Autor: Treść:pozostało znaków: