Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Łajski Klub Sportowy" - strona nieoficjalna

Nowy sezon 2014/2015

• autor: lkslajski, 2014-08-22 15:20

Witam,

w dniu odbyło się spotkanie organizacyjne Mazowieckiej Ligi Olboyów dotyczące nadchodzącego sezonu 2014/215. I i II liga Oldboyów została połączona i podzielona na 3 grupy A,B,C (terytorialnie). Gramy w grupie C, w której znajdują się:

1. Łomianki Warszawa

2. ALCOR AROMES Warszawa

3. BIAŁOŁĘKA Tarchomin

4. WISŁA Jabłonna (poprzednio DĄB Wieliszew - mecze na boisku w Jabłonnie)

5. ŁKS Łajski

6. SEROCK

Opłaty za sezon kształtują się następująco: 260 zł + sędziowanie (gospodarz meczu) + opłata za każdego zawodnika zgodnie z Regulaminem.

Osoby, które nie wpłaciły jeszcze składek lub wpłaciły składki w niepełnej wysokości są zobligowane do wpłaty w terminie do 31 sierpnia br. Kto nie ureguluje płatności we wskazanym terminie, nie zostanie umieszczony na liście zawodników i tym samym nie będzie miał możliwości zabawy w piłkę nożną.

Pierwszy mecz gramy na wyjeździe 2 września br. o 17.30 z Łomiankami.

Proszę o potwierdzenie udziału w nowym sezonie wszystkich zawodników (także nowych, kto ma z nimi kontakt, poproszę także o przekazanie mi ich adresów mailowych).

Pozdrawiam,

Darek

autor: ~leo 2014-08-26 23:30:00

avatar w końcu walka o punkty :-) super że wszystkie drużyny w niedalekiej odległości. mam nadzieję że zbierze się pełny skład wraz z nowymi chętnymi do gry. no i koniecznie trzeba zwerbować bramkarza bo na wakacyjnych treningach żaden nie pojawił się ani razu??!! chyba że jest już jakiś pewniak.

Autor: Treść:pozostało znaków: